Blog > Komentarze do wpisu
Hobby Przemka:)

Cześć mam na imię Przemek mam 9lat prowadzę ten blog z siostrą, Liką i Patry$ką. Siostra ma na imię Patrycja, Lika ma na imię Angelika, a Patry$ka też Patrycja jak moja sister.

Napiszę teraz coś o fotografowaniu: Lubię fotografowanie ponieważ można spotykać gwiazdy np. Dodę i można się trochę zabawić np. że ja będe fotografem a dziewczyny modelkami :) hehe:)). Dostaje się również dużo kasy:) i to świetna zabawa ciekawe ujęcia, nowe obiekty, przerabianie fotek to świetna frajda nawet jak na mnie choć mam 9lat. Zdrap nalepki:))

1)Dzięki, że zajrzeliście:)) Zapraszam jeszcze kiedy indziej a teraz zajrzyj pod 2.

2)Już tu jesteś nie śpiesz się i idź pod 4 !

3)Oooj już tu jesteś? Pod 5 niespodzianka!

4) Nie tutaj idź pod 3 nie umiesz liczyć? hee?

5)Cześć to ja niespodzianka! Zapraszam do oglądanie już niebawem będą ciekawsze żeczy:)) xD hahaha:))

 

Koniec i wielkie Dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

niedziela, 16 maja 2010, 4nasjest

Polecane wpisy

  • Nasza czwórka:)

    Siema sory, że nas długo nie było; mówi Pati siorka Przemka;) Ale mieliśmy nauke i wgl:) Nie ma za szczególnie o czym nawet pisać;.., Takie nuddY;) Właściwie to

  • Zespół..! :D

    Siema..! Stworzyliśmy nowy zespół..nosi nazwę SPD. :D :D Stworzyliśmy nawet piosenke, ale nie chce mi się pisać jej tekstu...:P Ale powiem wam że jest fajna...:

  • PłŁyYYyW@NiEee..!

    Hym....To teraz trochę o pływaniu...:) Ja z moją siostrą uwielbiamy pływać. Mamy basen i możemy w nim przesiedzieć calutki dzień....:) Patryśka z Przemkiem też